Adres inwestycji

ul. Konwaliowa 2
11-036 Siła
gm. Gietrzwałd

Apartamenty "Słoneczna Zatoka" nad jeziorem Wulpińskim

to elegancka i nowoczesna inwestycja dwunastu lokali mieszkalnych w dwóch niezależnych willach apartamentowych, usytuowanych nad wspólnym garażem podziemnym, zlokalizowana nad samym brzegiem jednej z zatok Jeziora Wulpińskiego z bezpośrednim dostępem do jeziora.
Apartamenty Słoneczna Zatoka to nie tylko możliwość posiadania własnego, luksusowego mieszkania nad przepięknym jeziorem Wulpińskim. To także możliwość spędzania tam weekendów i urlopów zarówno latem jak i zimą. To także doskonała lokata kapitału.

Na powierzchni ponad 3.500 m2 powstanie między innymi: kameralny zespół apartamentów, teren rekreacyjno – wypoczynkowy z własną plażą, molo z możliwością cumowania, dodatkowo zostaną urządzone miejsca parkingowe obsługujące nieruchomość . Obszar ten ograniczony jest brzegiem Jeziora Wulpińskiego , a z drugiej ścianą lasu.

Mieszkanie nad wodą to najlepszy wybór, który po latach przynieść może najwyższy zwrot inwestycji. W naszych apartamentach zapewniamy Państwu wysoki luksus mieszkania w wyjątkowym miejscu.

W dwóch willach zaprojektowano 12 apartamentów, wśród których znajdują się m.in. funkcjonalne, dwu- i trzypokojowe apartamenty z aneksem kuchennym o powierzchni od 71 m2 do 139 m2. Wszystkie lokale posiadają piękne, duże tarasy . Z mieszkań znajdujących się na parterze, z dużego tarasu można wyjść bezpośrednio do ogrodu. Dla każdego apartamentu przewidziano miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej. Znajdują się tam też pomieszczenia gospodarcze. Niezaprzeczalnym atutem każdego apartamentu są duże okna widokowe (całkowite przeszklenia) od strony południowej, dzięki którym wnętrza są jasne i dobrze nasłonecznione. Dzięki takiemu rozwiązaniu z każdego apartamentu rozpościera się przepiękny widok na panoramę jeziora Wulpińskiego, położonego na obszarze chronionego krajobrazu Doliny Pasłęki, w strefie ciszy. Z drugiej, północnej strony obiektu rozpościera się widok na ścianę lasu.

Wykonanie obiektów w technologii tradycyjnej z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje duży komfort cieplny oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Wszystkie ściany działowe wykonane są w technologii ciężkiej, co powoduje dużą dźwiękochłonność obiektu. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano windy. Zastosowane rozwiązania przestrzenne gwarantują dopasowanie apartamentów do różnorodnych potrzeb klientów. Zastosowana technologia umożliwia dowolne kształtowanie ścian wewnątrz apartamentów. W celu podwyższenia komfortu zastosowano podwyższoną wysokość kondygnacji do 2,8 m.

Apartamenty są w rozumieniu prawa polskiego samodzielnymi lokalami i stanowią odrębne nieruchomości z własną księgą wieczystą.
Tereny wchodzące w skład Słonecznej Zatoki są objęte prawem własności (nie występuje prawo wieczystego użytkowania) i nie są, oraz nie będą w trakcie realizacji inwestycji obciążone żadną hipoteką

Nabywcy - właścicielowi lokalu przysługuje udział w nieruchomości wspólnej, jako prawo związane z własnością lokalu. Nieruchomość wspólną stanowią działka gruntu oraz części wspólne budynku i jego urządzenia, które nie służą do wyłącznego użytku właścicielom poszczególnych lokali. Zgodnie z ustawą o własności lokali ogół właścicieli lokali wchodzących w skład nieruchomości tworzy wspólnotę mieszkaniową, która powstaje z mocy prawa w momencie podpisania pierwszego aktu notarialnego ustanawiającego odrębną własność lokalu. Właściciel lokalu jest zobowiązany do ponoszenia wydatków związanych z utrzymaniem lokalu i nieruchomości wspólnej. Oferowanie przez Spółkę lokale wykończone są w standardzie „deweloperskim”.

Ponad standardowym wykończeniem jest:
- wykończenie tarasów w płytach granitowych
- rozprowadzenie instalacji klimatyzacji w każdym apartamencie
- zewnętrzne rolety aluminiowe z napędem elektrycznym w dużych oknach od strony południowej
- okna o podwyższonej dzwiekochlonnosci od strony północnej (droga), wschodniej i zachodniej

Kupujący lokale apartamentowe nabywają również udział w działce 287/1 i 286/7.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Wyjątkowa lokalizacja

- piękna okolica, w otoczeniu lasów, idealne miejsce do wycieczek rowerowych i zbiorów runa leśnego
- wszechobecna roślinność, krzewy, starodrzew
- własna linia brzegowa i molo daje szerokie możliwości korzystania z zasobów bardzo rybnego jeziora Wulpińskiego oraz rekreacji na wodzie (kajakarstwo, żeglarstwo, windsurfing)
- znakomita lokalizacja obiektu gwarantuje łatwy dojazd do Olsztyna drogą asfaltową
- położenie w pobliżu realizowanej obwodnicy Olsztyna oraz drogi ekspresowej S51 stwarza doskonałe warunki komunikacyjne
- z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie tylko 9 km do granic Olsztyna i 12 km od centrum i pięknej olsztyńskiej starówki
- pole golfowe w odległości 2 km, Tomaszkowo 1,5 km
- hotel Marina Golf Club w odległości 1,5 km

Wygoda

- kompleksowe zagospodarowanie terenu: komunikacja wewnętrzna, oświetlenie
- miejsca postojowe w garażu podziemnym, oraz miejsca postojowe na terenie nieruchomości
- windy
- bardzo duże tarasy od strony południowej
- własne molo

Wypoczynek

- pole golfowe w okolicy
- w skład osiedla wchodzi własne molo z możliwością cumowania łodzi
- plaża do opalania z piaszczystym zejściem do jeziora od strony południowej

Bezpieczeństwo

- spokojna, oddalona od zgiełku śródmieścia okolica
- teren ogrodzony i przystosowany do monitoringu (kamery) w celu podpisania umowy z firmą ochroniarską przez wspólnotę